Kalendarze adwentowe

Kalendarze adwentowe 2023 – Propozycje tych najlepszych

Okres przedświąteczny szybko się zbliża, a wraz z nim wzrasta nasza chęć do kupienia możliwie najlepszych i najładniejszych prezentów świątecznych. W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się nietradycyjne kalendarze adwentowe. Nadal chodzi o niecierpliwe i tajemnicze otwieranie okienek, w których nie muszą ukrywać się tylko słodkie czekoladowe niespodzianki. Jak wyglądają kalendarze adwentowe dla kobiet i mężczyzn? Czy wiesz, że nawet kalendarze adwentowe dla dzieci mogą ukrywać małe zabawki, które uszczęśliwią dzieci?

Dla ułatwienia i szybkiej orientacji przejrzeliśmy dziesiątki sklepów internetowych, aby jak najlepiej wybrać te najciekawsze produkty w ich ofertach. Na niektóre z nich zwrócimy szczególną uwagę, aby uzyskałeś szybkie i jasne informacje o tym, co mogą kalendarze zawierać i czym sprawią osobie obdarowanej prezent radość.

Jeśli interesuje Cię, co może taki wyjątkowy kalendarz adwentowy w sobie ukrywać, bliższe informacje o zawartości okienek znajdziesz klikając na +Spoiler. Pozostałe kalendarze, które nas zaciekawiły, podsumowaliśmy w przejrzystej tabeli. Po kliknięciu na przycisk „Wyświetl” przejdziesz bezpośrednio do sklepu internetowego, w którym znajdziesz pełny opis i najlepszą cenę.

Największa lista kalendarzy adwentowych na rok 2023

Listę uzupełniamy na bieżąco. Jeśli masz jakąś propozycję ciekawego kalendarza adwentowego, prosimy o wpisanie tego w komentarzach.

Znalazłeś inspirację w poprzednich informacjach? Jeśli nie, mamy dla Ciebie jeszcze dziesiątki kolejnych kalendarzy adwentowych, które na pewno zasługują na Twoją uwagę. Jak zadowolić prezentem wybranym z uwagą na wiek i płeć odbiorcy? Jakie są najpopularniejsze trendy w przypadku właśnie tego produktu sezonowego?

Kalendarze adwentowe dla kobiet

kalendarze z kosmetykamiNajlepiej sprzedają się kalendarze z kosmetykami dekoracyjnymi, a tuż za nimi idą kalendarze z kosmetykami do pielęgnacji ciała i skóry. W przypadku kosmetyków dekoracyjnych możesz spotkać się z opakowaniami w pełnym rozmiarze i korzystnie zakupić cały podstawowy zestaw (oczywiście, jeśli odpowiadają Ci odcienie znajdujące się w opakowaniach). Jeśli chodzi o mleczka do ciała, kremy i wody micelarne, przeważnie będą to mniejsze opakowania – około połowy lub jednej trzeciej – czyli w sam raz do torebki, albo do wypróbowania nowych produktów, z którymi odbiorca prezentu nie miał jeszcze doświadczenia.

Kalendarze adwentowe dla mężczyzn

Kalendarze adwentowe dla mężczyznChociaż jest to na naszym rynku do tej pory najmniej spotykany produkt, to powoli zaczyna się cieszyć coraz to większym zainteresowaniem. Podczas gdy za granicą można spotkać się z pięknymi zestawami kosmetycznymi lub zestawami z produktami do golenia, u nas popularne są przede wszystkim kalendarze adwentowe z alkoholem, narzędziami do pracy i marginesowo również erotyczne kalendarze adwentowe.

Kalendarze adwentowe dla dzieci

Kalendarze adwentowe dla dzieciPowstały z jednoznacznym mottem: Nie psuj dziecku zębów, nie kupuj im słodyczy. Z roku na rok coraz bardziej większym zainteresowaniem cieszą się kalendarze adwentowe dla dzieci, które zawierają drobne zabawki czy dodatki. Nie można się temu dziwić. Jeśli Twoje dziecko otrzymuje na Mikołaja paczuszki pełne słodyczy od kilku osób (jedna babcia, druga babcia, wujek, przedszkole,… ), nadszedł czas na małą (dużą) zmianę! Oczy dzieci błyszczą, gdy otwierają okienka z drobną zabawką LEGO lub, gdy mała dziewczynka znajdzie ładne i stylowe dodatki do włosów lub dziecięcy lakier do paznokci. W końcu taki kalendarz adwentowy kosztować będzie Cię tyle samo, co paczka słodyczy i różnych smakołyków, które zapełniają sklepy już o października.

Kalendarze adwentowe do przedświątecznego relaksu i dobrego samopoczucia

Kalendarze adwentowe do przedświątecznego relaksu i dobrego samopoczuciaKalendarze adwentowe z herbatami i małymi świecami zapachowymi to już niemal klasyka, która nigdy się nie znudzi. Wręcz przeciwnie – obdarowaną osobę bardzo ucieszy. W każdym z nas przecież ukrywa się małe ciekawe dziecko, dlaczego więc nie użyczyć sobie takich magicznych momentów w wieku dorosłym? Taki rodzaj kalendarzy jest jednym z najtańszych a jego cena zaczyna się już na 20 PLN.

Który z nich jest według Ciebie najlepszym? Powiadom na o tym …

Dodaj komentarz

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..