Warunki użytkowania

Warunki użytkowania

Pamiętaj, że portal Rankito.pl działa jako niezależny portal/magazyn internetowy, który publikuje oceny i rankingi różnych produktów i wyraża opinie poszczególnych członków redakcji, nie zaś oficjalne opinie organizacji czy instytucji testujących, jeśli nie zaznaczono inaczej.

Rankingi i recenzje zamieszczone na stronie Rankito.pl bazują na badaniach konsumenckich renomowanych organizacji, ocenach klientów i recenzjach fachowych czasopism. My nie przeprowadzamy testów poszczególnych produktów, jeśli nie zaznaczono inaczej. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakość produktów ani za rekomendacje dotyczące ich zakupu. Naszym celem jest inspiracja.

Nasze testy wrażają wyłącznie subiektywne opinie naszej redakcji.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz to zrobić poprzez formularz.

Korzystając z tej strony zgadzasz się z następującymi warunkami

Operator witryny nie jest bezpośrednim sprzedawcą poszczególnych produktów. Przy zakupie produktu dochodzi do zwarcia umowy dopiero na pośrednim e-shopie na stronie trzeciej.

Operator niniejszej strony może uzyskać przychód finansowy z każdej zawartej umowy sprzedaży, jednakże bez zwiększenia ostatecznej ceny produktu. Prowizja jest kosztem e-shopu i jest wypłacana z marży/zysku handlowca. Zysk nie musi wypływać ze wszystkich polecanych produktów.

Informacje zamieszczane na portalu przez autorów artykułów są aktualne w czasie publikacji. Kontrola ich aktualności leży po stronie czytelnika/zainteresowanego danym produktem.

Operator nie odpowiada za treść zamieszczoną na banerach/reklamach.

Operator portalu w żaden sposób nie udziela danych kontaktowych osobom trzecim.