O nas

O nas

Witaj na stronie Rankito.pl. Jesteśmy portalem, magazynem lub – jeśli wolisz – blogiem, na którym od 2018 roku wybieramy dla Ciebie najlepsze produkty w kilku kategoriach i porównujemy ich zalety, wady i kluczowe parametry techniczne.

Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Ci w wyborze i zainspirujemy do kupna wybranego produktu. Chcemy Ci doradzić i rozwiązać problem za Ciebie. Chcemy, aby wybór produktu był dla Ciebie prostszy i szybszy.

Naszym celem jest ułatwić wybór i znaleźć produkty z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Rankito.pl

Jak tworzymy poszczególne rankingi?

Produktów nie testujemy sami, chyba że zaznaczono inaczej.

Do tworzenia rankingu używamy obecnie prawie 50 źródeł, włącznie z testami (jak np. niemiecki Stiftung Warentest, ADAC, GuterRat, a ponadto mamy możliwość wglądu do wyników czeskiego dTestu, ale także do testów polskich i słowackich).

Potem od razu staramy się znaleźć informacje w czasopismach branżowych oraz uzyskać opinie fachowców w danej dziedzinie (najczęściej blogerów).

Następnie czytamy dziesiątki waszych recenzji, ponieważ uważamy, że nawet najlepsze wyniki testów nie muszą odpowiadać przyjazności dla użytkownika, co po czasie zauważą sami klienci.

Po tym wszystkim zyskujemy całkiem przyzwoity pogląd o poszczególnych produktach i modelach, co poprzedza zapoznanie się redaktora z tematem, o którym piszecie. Ostateczny wybór ma zaś w swoich rękach właśnie redaktor opracowujący artykuł.

Jesteśmy świadomi, że 1000 osób = 1000 różnych opinii, dlatego jeśli nasz wybór nie zgadza się z Waszym rankingiem, prosimy Was o wyrozumiałość w stosunku do naszych redaktorów.

Możemy Wam obiecać, że rankingi tworzymy w zupełności niezależnie.

Podoba ci się nasza strona? Wesprzyj nas

Szanujesz naszą pracę? Będziemy wdzięczni, jeśli wesprzesz ją i poinformujesz o stronie swoich znajomych na portalach społecznościowych, ale także w dyskusjach na swoich ulubionych portalach.